کمپانی دلتا تایوان

شرکت دلتا، در سال 1971 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در تایوان واقع شده است. این شرکت ارائه دهنده جهانی راه حل های مدیریت نیرو و حرارت است. ماموریت آن ، “ارائه راه حل های نوآورانه ، پاک و کم مصرف برای فردایی بهتر” ، بر رسیدگی به مسائل کلیدی زیست محیطی مانند تغییرات آب و هوایی جهانی متمرکز شده است. به عنوان ارائه دهنده راه حل های صرفه جویی در انرژی با شایستگی های اصلی در الکترونیک قدرت و اتوماسیون ، دسته های تجاری دلتا شامل Power Electronics ، Automation و Infrastructure می باشد.

 

دلتا برخی از قدرتمندترین محصولات قدرت را در صنعت ارائه می دهد ، از جمله منابع تغذیه سوئیچینگ با راندمان بالای 90، برق مخابراتی تا 98، و اینورترهای PV با راندمان تا 99.2. این شرکت همچنین اولین منبع تغذیه سرور جهان که دارای گواهی 80 Plus Titanium است را توسعه داده است.

دفتر شرکت در تایوان، به طور منظم بیش از 8 درصد از درآمد فروش سالانه خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده و امکانات تحقیق و توسعه جهانی در چین ، اروپا ، ژاپن ، سنگاپور ، تایلند و ایالات متحده دارد.

دلتا برنده مکرر جوایز بین المللی و شناخته شده مربوط به نوآوری، طراحی و تلاش مستمر به ESG است. از سال 2011 ، دلتا برای 10 سال متوالی در فهرست شاخص های Dows Jones Sustainability World DJSI قرار گرفته است. در سال 2020 ، دلتا توسط CDP با دو رتبه “A” در سطح رهبری به دلیل مشارکت قابل توجه خود در تغییر آب و هوا و مسائل مربوط به امنیت آب شناخته شد و به دلیل توسعه مستمر یک زنجیره ارزش پایدار ، به عنوان رهبر مشارکت تامین کنندگان نامگذاری شد.

در پاسخ به چالش تغییر آب و هوا، دلتا متعهد به تحقیق و توسعه محصولات، راه حل ها و خدمات نوآورانه و کم مصرف است که به توسعه پایدار بشر کمک شایانی می کند.

از مهم ترین تولیدات این شرکت که بین صنعتگران بسیار محبوب هستند، میتوان از اینورتر دلتا ، PLC ، HMI و سروو موتور دلتا نام برد. این محصولات برای مصارف گوناگون از کوچکترین پروژه ها تا بزرگترین سطوح صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

 

اینستاگرام یوزتکنو اگر علاقه مند به فیلم های آموزشی و بحث های فنی در زمینه اتوماسیون صنعتی هستید به ما در اینستاگرام یوزتکنو به آدرس USE.TECHNO بپیوندید.

🌼 لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *