راهنما و منوآل کنترلر دمای DTMR04

کنترل کننده های دما (Temperature controllers) دستگاه های اندازه گیری هستند که برای کنترل دما استفاده می شوند. با تقسیم به نوع ترموکوپل و نوع مقاومت، کنترل‌کننده‌های الکترونیکی دما تغییر دما را از حسگر دریافت می‌کنند و داده‌های اندازه‌گیری شده را به پردازنده الکترونیکی ارسال می‌کنند. سپس دستگاه خروجی تغییرات دما را در یک محدوده خاص کنترل می کند.

کنترل‌کننده دمای سری DT دلتا دارای پاسخ خروجی سریع، تنظیم خودکار پارامتر PID دقیق و از پروتکل ارتباطی Modbus پشتیبانی می‌کند و با انواع خروجی‌های مختلف تعبیه شده به سیستم‌های مختلف اجازه می‌دهد خیلی سریع به وضعیت کنترل پایدار برسند. علاوه بر این، تمام سری ها با ابعاد نصب بین المللی و همچنین تاییدیه های ایمنی بین المللی CE و UL مطابقت دارند.

راهنمای نرم افزار DTMR04

راهنمای کنترلر دما DTM

کاتالوگ کنترلر دمای DTM

📌نرم افزار کنترلر دما دلتا DTM در بخشمرکز دانلودبرای اعضا قابل دانلود می باشد.(لینک خرید DTMR04)

⚠ عضویت در سایت رایگان می باشد.

 

اینستاگرام یوزتکنو اگر علاقه مند به فیلم های آموزشی و بحث های فنی در زمینه اتوماسیون صنعتی هستید به ما در اینستاگرام یوزتکنو به آدرس USE.TECHNO بپیوندید.

🌼 لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

گروه فنی مهندسی یوزتکنو طراح و مجری پروژه های اتوماسیون صنعتی و نمایندگی رسمی  رید انواع کنترلر دما دلتا TEMPERATURE CONTROL DELTA، قیمت همکاری کنترلر دمای دلتا، نمایندگی فروش ساخت تایوان، مشخصات فنی کاتالوگ dtmr04 dtmr08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *